+48 506 530 313

Firma została założona w 2016 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wyskoki standard opracowań projektów instalacji elektrycznych oraz realizację naszej pasji do ich projektowania. Nasi specjaliści posiadają niezbędne kwalifikacje oraz ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu różnego typu instalacji elektrycznych. To właśnie pozwoliło nam w tak krótkim czasie nawiązać współpracę z wieloma liczącymi się na rynku biurami architektonicznymi z Kielc i Warszawy. 

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie niezależnie od wielkości projektowanego obiektu. Doskonale radzimy sobie na polu budownictwa mieszkaniowego i budynków handlowo-usługowych,  jak i obiektów typowo specjalistycznych, takich jak szpitale, zakłady produkcyjne czy stacje benzynowe. Wykonujemy także projekty przyłączy, oświetlenia ulicznego czy parkingów. 

Oferujemy kompleksową obsługę projektów na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy także z konstruktorami oraz branżystami sanitarnymi i teletechnicznymi. Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów w systemie zaprojektuj-wybuduj oraz sprawowaniu nadzorów autorskich nad projektami zapewniamy niezbędne wsparcie przy realizacji naszych projektów. 

Jeżeli szukają Państwo dobrze zaprojektowanego obiektu firma eLeR jest w stanie zapewnić przemyślany oraz zoptymalizowany projekt instalacji elektrycznych pod kątem kosztów budowy i eksploatacji. Do każdego zlecenia podchodzimy  w sposób indywidualny zapewniając fachową usługę, dostosowaną do potrzeb Klienta. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie projektu.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANI SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ DO KONTAKTU.

 

Nasze realizacje

ELER BIURO PROJEKTÓW INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 ul. Grzybowa 53/2, 05-500 Józefosław

 +48 506 530 313

 biuro@elerstudio.pl